Menu
  Książka "Zatoka. Grom na wodach Zatoki Perskiej" Naval

  Książka "Zatoka. Grom na wodach Zatoki Perskiej" Naval


  Dostawa: od 8.99 zł
  Oszczędzasz: 3,06 zł

  Dostępność: Od ręki
  Stany magazynowe: ostatnie sztuki


  Poleć towar
  Zapytaj o towar
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,94 zł
  24,00 zł / SZT
  20,94 zł / SZT
  Kup teraz
  • OPIS
  • Opinie: 0

  Gdy świat wstrzymał oddech…

   

  Transmisje na żywo we wszystkich krajach świata, miliardy telewidzów, szok i niedowierzanie komentatorów. Kiedy dwa samoloty uderzały w nowojorskie wieże World Trade Centre, chyba wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz świat nieodwracalnie się zmienił.

   

  Najszybciej do nieuchronnej wojny na Bliskim Wschodzie przygotowani byli polscy operatorzy z jednostki GROM. Wyczerpujący trening rozpoczęli jeszcze w Polsce: skoki z tankowca we wzburzone fale Bałtyku, zdobywanie platformy wiertniczej, trening abordażu – to wszystko miało ich przygotować do wyzwań podczas operacji na wodach Zatoki Perskiej.

   

  Ich domem na długie miesiące stanie się wielki hangar w amerykańskiej bazie Doha, codziennością kanonady na spalonej słońcem pustyni i niebezpieczne operacje na wodach Zatoki.

   

  Dzięki ich poświęceniu, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy zasłużyli na przyjaźń i braterstwo broni żołnierzy z legendarnej jednostki NAVY SEAL.Ta misja to dowód na to, jak ciężko operatorzy GROM-u musieli walczyć o swoje miejsce w historii.

   

  Każdy ma w życiu to, na co się odważy. Naval

  • Podatek VAT 5%
  • EAN 2010000134191